Sraz podnikavců Vsetín

Termín: 29.09.2022 (čtvrtek), 17:30 – 19:30 h

Lokace: Podnikatelský dům Maštaliska, Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

Zobrazit na mapě

________________________________________________________________________________________________________________

Láká tě svoboda podnikání, ale nevíš jak začít? Nebo už máš rozběhnutý projekt a hledáš nový směr?

Představ si, že máš plnou pozornost podnikavých lidí přímo z tvého okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíš! Nemusíš zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudeš na to sám a získáš podporu a motivaci od ostatních, kteří tě podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, první návštěva je proto zdarma. Kapacita akce je omezena, tak se rovnou registruj.

Sraz podnikavců je díky podpoře města Vsetín ZDARMA. Stačí se registrovat. https://klubpodnikavcu.cz/akce/sraz-podnikavcu-vsetin-0

Co se bude dít?

Pracujete na podnikatelském projektu? Pak určitě řešíte, jak vytvořit vlastní webovky nebo eshop. Neváhejte a přijďte na workshop zaměřený právě na tvorbu webu. Hostem tohoto Srazu je Tomáš Drdla, který se věnuje tvorbě webů, e-shopů a programování už od roku 2009 a má na kontě spoustu spoluprací s menšími i většími firmami. Díky jeho dlouholetým zkušenostem si posvítíme na témata:

  • Tvoření webů a e-shopů s minimem financí.
  • Nejčastější chyby na webech a na co na svém webu nezapomenout. 
  • Jak přemýšlet nad online projekty.

Jestli máš web, nebo náčrt či ukázku, dones si notebook, abychom je mohli spolu prodiskutovat. Tomáš ti rád zodpoví tvoje dotazy a spolu vychytáme největší mouchy!

© 2007 – 2024 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s.