Ve Vsetíně startuje kurz, který vás naučí podnikat

Město Vsetín ve spolupráci s projektem Podnikni to! spouští pro občany bezplatný kurz. Je určen všem, kteří mají v hlavě podnikatelský nápad, ale neví, jak ho zrealizovat, podnikatelům, kteří hledají novou inspiraci a jistotu při zavádění nových produktů nebo zájemcům, které podnikání láká, ale konkrétní nápad ještě hledají. Kurz bude probíhat jednou týdně po dobu pěti týdnů. První workshop odstartuje ve čtvrtek 31. března v budově „podnikatelského inkubátoru“ na Maštaliskách.

„Město chce spuštěním projektu Podnikni to! pomoci hlavně začínajícím podnikatelům. Měl by účastníky mimo jiné naučit, jak systematicky krok po kroku hledat a najít funkční nápad, otestovat jej, ověřit jeho potenciál a nastartovat finančně udržitelný projekt,“ vysvětlil starosta Vsetína Jiří Růžička. 

Lektorkou a průvodkyní kurzu bude zkušená podnikatelka Jana Skalková. Díky jejímu vedení a zkušenostem se účastníci mimo jiné naučí, jak předcházet největším začátečnickým chybám v podnikání, díky praktickému zaměření budou mít také dostatek prostoru k vylepšení vlastních podnikatelských nápadů a projektů.

Kurz je určený pro občany města i okolních obcí, pro zaměstnané, studenty i maminky na mateřské, či rodičovské dovolené. 

Pět setkání bude probíhat vždy jednou týdně ve čtvrtek. První workshop proběhne 31. března  v 17:30 v budově podnikatelského inkubátoru na Maštaliskách na Horním náměstí. Účast je díky podpoře města Vsetín a Zlínského kraje zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Podnikni to! na Vsetíně nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.

Více informací: https://podniknito.cz/kurz/podnikni-na-vsetine

Ve Vsetíně startuje kurz, který vás naučí podnikat

https://www.youtube.com/watch?v=-SQ9FdaQFqE

© 2007 – 2024 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s.