Anketa: Hlasujte, který projekt z vašich návrhů radnice zrealizuje

Od pátku 18. září do soboty 31. října můžete hlasovat pro projekt, který bude v rámci participativního rozpočtu v příštím roce realizovat radnice. Nevíte, který podpořit? Může vám pomoci veřejné projednání návrhů za přítomnosti jejich autorů, které se uskuteční ve čtvrtek 24. září v 16 hodin ve společenském sále Masarykovy veřejné knihovny.

Pro letošní participativní rozpočet uvolnili zastupitelé jeden milion korun. V uplynulých týdnech měli občané možnost podávat na městský úřad své návrhy na využití této částky. Nyní přichází na řadu hlasování veřejnosti o tom, které projekty budou v příštím roce realizovány. Až do 31. října můžete hlasovat o tom, který z 9 projektů chcete ve Vsetíně realizovat. 

Každý hlasující disponuje třemi hlasy, ty může rozdělit mezi tři projekty. Jednomu projektu nelze přidělit více než jeden hlas. 

Hlasovat můžete ZDE

Pokud chcete hlasovat, ale nemáte chytrý telefon nebo potřebujete a anketou pomoct, můžete navštívit Terezu Barvíkovou na odboru školství (8. patro) a hlasovat s její pomocí přímo u ní v kanceláři (budete potřebovat váš mobil, na který přijde pomocí SMS ověřovací kód).

S výsledkem hlasování bude na počátku listopadu seznámena veřejnost. Nejlepší projekt či projekty do celkové částky jednoho milionu korun se dočkají realizace v příštím roce.

A které projekty můžete svým hlasem podpořit? 

+ Péče o nás seniory – umístění laviček po městě, 

+ Grilujeme komunitně – vytvoření veřejného grilovacího místa v sídlišti Rokytnice, 

+ Venkovní posilovna pro seniory v Rokytnici, 

+ Zastínění pískovišť a dětských hřišť v ulicích Dukelská, Okružní, bratří Hlaviců a Družstevní,

+ Discgolfové hřiště na Trávníkách, 

+ Cykloturistické značení ve Vsetíně, 

+ Mraznice v novém kabátě – rekonstrukce Bike arény Vsetín, 

+ Íčko venku – začněte svou trasu v klidu u nás, spočívající ve zvelebení prostoru před informačním centrem, 

+ Herní prvky pro osoby s těžkým postižením v různých částech města.

© 2007 – 2024 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s.