› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové adrese Inovačního portálu Zlínského kraje najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/akce
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Na burze práce v domě kultury se představí školy i firmy

Vsetín, 16.10.2019

Více než čtyři desítky středních škol, pětice vyšších odborných škol, jedna vysoká škola a přes dvacet zaměstnavatelů ze Vsetínska i okolí se představí na letošní „Burze práce a přehlídce škol Vsetín 2019“. Akce, na jejíž organizaci se spolupodílí Kontaktní pracoviště Úřadu práce ČR ve Vsetíně, město Vsetín a Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska se uskuteční ve dnech 24. – 25. října ve velkém sále Domu kultury Vsetín. Zájemci mohou první den přicházet mezi 9. až 17. hodinou, druhý den pak od 8 do 16 hodin.


 

 

 

Přehlídka je určena především žákům základních škol a jejich rodičům, studentům závěrečných ročníků středních škol a všem, kteří hledají pracovní uplatnění. Zváni jsou ale také kariérní a výchovní poradci, pedagogičtí pracovníci a všichni, kdo by si rádi pro zajímavost rozšířili své povědomí o současné nabídce místních firem a vzdělávacích zařízení. 

 

Pracovnice Informačního poradenského střediska na Úřadu práce ČR – kontaktního pracoviště Vsetín doporučuje návštěvu také žákům druhého stupně základních škol, kteří si mohou s předstihem začít vytvářet nezávaznou představu o svém budoucím zaměření. 

 

Budoucím středoškolákům a lidem hledajícím zaměstnání se nabízí příležitost získat informace, které jim pomohou při výběru té nejvhodnější školy a oboru. Příchozí budou mít také možnost komunikovat s personalisty firem, předat jim životopis a seznámit se s nabídkou volných pracovních míst. 

 

Zástupci Úřadu práce ČR pomohou návštěvníkům s orientací ve vzdělávací nabídce škol, žákům posledních ročníků základních škol pak s volbou nejvhodnější profese z hlediska uplatnění na pracovním trhu. Všem zájemcům poskytnou informace nejen při výběru vhodného povolání či rekvalifikace, ale také z oblasti zprostředkování zaměstnání a aktivní politiky zaměstnanosti. 

 

Připraven bude také doprovodný program, který zahrnuje praktické ukázky na pódiu či zajímavé video-prezentace přítomných firem a škol. Stánky vystavovatelů jsou často obohaceny prohlídkou zajímavých výrobků, pomůcek či kvízů se soutěží o drobné propagační předměty.

 

„Cílem přehlídky je umožnit mladým lidem, jejich rodičům, karierním poradcům i ostatním získání užitečných a praktických informací, a to přímo od zaměstnavatelů a vzdělávacích institucí,“ shrnuje ředitel vsetínského kontaktního pracoviště ÚP ČR Stanislav Rudolf. 

 

Burza je realizována v rámci projektu Efektivní služby zaměstnanosti, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Podrobné informace budou průběžně zveřejňovány na webové stránce www.burzavsetin.cz.

 


 


© 2007 - 2020 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET