› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové adrese Inovačního portálu Zlínského kraje najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/akce
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Hlasujte v anketě Smart Vsetín – rychlou cestou k rozvoji

Vsetín, 30.09.2019

Město Vsetín realizuje od letošního března projekt „Smart Vsetín – chytrou cestou k rozvoji“. Jeho cílem je zavést nové technologie do řízení města s cílem zkvalitnit místním život a zefektivnit správu věcí veřejných.


Koncept Smart cities by měl přinést obyvatelům například rychlejší a bezpečnější dopravu, rychlou komunikaci s úřady. V koncepci je kladen důraz i na životní prostředí: více přírody ve městech, ekologická řešení problémů a také úspory v oblasti energií.

 

V minulých měsících proběhla na radnici pod odborným vedením analýza problémů a možností ve vybraných důležitých oblastech jako jsou doprava, životní prostředí, správa města, bydlení a ekonomika.

 

Na základě nasbíraných poznatků ze Vsetína byly navrženy cíle a chytrá řešení v podobě 22 projektů, ke kterým se nyní mohou občané vyjádřit,“ vysvětluje projektová manažerka Odboru správy majetku, investic a strategického rozvoje města Marie Hradilová a dodává: „Výběr projektů je opravdu pestrý, od vybudování inteligentních zastávek, nakládání s dešťovou vodou nebo třeba řešení parkování ve městě.“

 

Vyjádřit své preference ohledně témat, která je potřeba řešit přednostně může každý v anketě. 

Hlasovat můžete do 11. 10.  ZDE

 


 


© 2007 - 2020 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET