› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové adrese Inovačního portálu Zlínského kraje najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/akce
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Vsetín je se svými kelímky ve finále. Hlasujte na webu a pomozte mu vyhrát

Vsetín, 17.07.2019

Město Vsetín se probojovalo do finálové desítky projektů ceny E.ON Energy Globe 2019, v němž odborníci posuzovali 273 projektů z celé ČR. Hlasujte i vy pro vsetínský projekt bojující s jednorázovými plasty a pomozte mu vyhrát.


 

Společnost E.ON oceňuje projekty věnující se péči o životní prostředí, trvale udržitelnému životu, úsporám energie a využití trvale obnovitelných zdrojů. Vsetín se přihlásil do kategorie Obec s tématem boj proti jednorázovým plastům a s aktivitami, které podporují osvětu ohledně nakládání s odpadem. Projekt nese název Je to čistě na nás aneb Boj s jednorázovými plasty. „Porotu zaujaly vratné kelímky a jejich zavádění na městských sportovištích, akcích a jejich půjčování neziskovkám a okolním obcím. Úspěch také zaznamenala výroba a používání textilních sáčků ve spolupráci se vsetínským Azylovým domem pro ženy a matky s dětmi a firmou Austin,“ vysvětlila místostarostka Simona Hlaváčová.

 

Do elektronického hlasování, které trvá do 15. září, se může zapojit i veřejnost, a to na odkazu ZDE. Pro hlasující jsou připraveny ceny, například elektrokolo, hybridní auto ŠKODA Superb iV na 3 měsíce, finanční poukazy nebo balíček bio dárků.

 

 


© 2007 - 2020 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET