› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Nekonference Barcamp nejen o internetu se chystá ve Vsetíně

Vsetín, 26.01.2012

Další ročník Barcampu se už na příští víkend chystá ve Vsetíně. Hostit bude na dvě stovky lidí, kteří se zabývají aktivitami spojenými s internetem. Nekonference, jak ji organizátoři též nazývají, bude i tentokrát věnována například novým technologiím, reklamě, webdesignu a podnikání na internetu.


Barcamp je konference, kterou pro fanoušky i profesionály působící na internetu chystají pořadatelé i v letošním roce. Ve Vsetíně v těchto dnech finišuje příprava už jeho třetího ročníku. Další informace nám k tomu podal jeden z pořadatelů Barcampu Michal Berg: "Jedná se o konferenci, která se od těch klasických konferencí liší v tom, že je zdarma pro své účastníky. A zároveň ti přednášející se mohou přihlásit dobrovolně a sami, bez nároku na honorář. A jde o to, aby se podělili o svoje zkušenosti a znalosti s ostatními účastníky."

 

Více o této akci se dozvíte ve videoreportáži na níže uvedeném odkazu ...   

http://www.youtube.com/watch?v=siI2YIlnsKo&list=UUOUYxh_8SN2LLWwQ9hsQriQ&index=23&feature=plcp

 

Už v tuto chvíli je kapacita konference, která bude probíhat na vsetínských Maštaliskách, vyčerpána. "Zájem o to je velký. Když jsme spustili registrace, tak všech 200 míst pro účastníky se zaplnilo během 2 hodin. Takže si myslím, že jsme si vybudovali i dobré jméno, v tomto směru. Na programu je 27 přednášek z témat marketingu, internetu, technologií a podobně. A můžeme se těšit i na zajímavá jména. Účast přislíbil například publicista Miloš Čermák," doplnil Michal Berg.

 

Už teď je na programu více jak třicítka zajímavých prezentací na různá témata, jako je například vydávání eknih, webdesign či budoucnosti elektronických učebnic. Mluvit se ale bude také o příčinách korupce a jak na ni. "Stejně jako v předchozích letech, se pořizují videozáznamy ze všech přednášek, které budou dostupné bezprostředně po skončení konference, v tom dalším týdnu. A ze samotného Barcampu bude probíhat, letos premiérově, textový online přenos," dodal Aleš Koňařík, pořadatel Barcampu.

 

Barcamp ve Vsetíně začíná příští sobotu 4. února od desáté hodiny dopoledne.

 

Autor: TV Beskyd

 

 

Další informace naleznete také na http://vsetin2012.barcamp.cz/

 

 

 

Barcamp Vsetín 2012 je pořádán v rámci projektu V.I.P. – VZDĚLÁVÁNÍ, INOVACE, PARTNERSTVÍ, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.

 

  


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET