› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Soutěž Nejlepší podnikatelský záměr 2010/2011 zná své vítěze

Zlín, 26.05.2011

V září 2010 vyhlásilo Technologické inovační centrum s.r.o. ve spolupráci s UTB ve Zlíně a partnery v pořadí již čtvrtý ročník studentské soutěže NEJLEPŠÍ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR. Studenti měli možnost předkládat své soutěžní záměry od září do 28. 2. 2011. Do soutěže se přihlásilo celkem 47 studentů/studentských týmů, v kategorii vysokých škol se do soutěže zapojilo 17 projektů a do kategorie středních škol celkem 30 studentských projektů.


V průběhu soutěže byly uspořádány doprovodné workshopy a semináře, které přiblížily studentům UTB ve Zlíně, VOŠE Zlín a středních škol ve Zlínském kraji problematiku podnikaní. V březnu a dubnu 2011 proběhlo hodnocení předložených záměrů. Do druhého kola postoupilo 8 studentských projektů v kategorii střední školy a 10 studentský projektů v kategorii vyšší odborné/vysoké školy. Studenti prezentovali své podnikatelské záměry a nápady před odbornou porotou, která byla složena ze zástupců partnerů soutěže a investorů.


Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskutečnilo 25.5.2011 tak jako v předešlém ročníku v hudebním klubu Music-land ve Zlíně. V letošním ročníku soutěže byla jako novinka vyhlášena cena střední škole za podporu podnikatelského myšlení u studentů. Tuto cenu si odnesli zástupci Střední odborné školy Holešov, Ing. Olga Pastyříková a Mgr. Šárka Zeťková.


V kategorii střední školy – nejlepší podnikatelský záměr zvítězil originální záměr Online Billboard  Víta Studničky, studenta Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti. Druhé místo získaly studentky Střední odborné školy Luhačovice Marie Jálová, Aneta Kozubíková a Adéla Trubelíková se zajímavým podnikatelským záměrem Hodinová manželka. Ceny za třetí místo si odnesl podnikatelský záměr VýkupŽeleza.cz studenta Rudolfa Mazánka ze Soukromého gymnázia, střední odborné školy a jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o., Kunovice.


Cena za první místo v kategorii vyšší odborné/vysoké školy byla udělena studentovi UTB ve Zlíně, Fakulty aplikované informatiky Bc. Tomáši Marcaníkovi za zajímavý projekt Maturitni tabla. Druhé místo získal podnikatelský záměr Angličtina Razan studenta Bc. Ivana Burdy z Fakulty Managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně. Třetí místo si odnesla studentka Fakulty multimediálních komunikací  BcA. Veronika Mikalová s projektem My Travel Diary.


Vítězové si mezi sebou rozdělili ceny v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje věnovalo pro první tři umístěné v soutěži poukázky s finančními odměnami v hodnotě dvacet, deset a pět tisíc korun. Ocenění studenti a týmy dále získali věcné ceny od partnerů soutěže v podobě monitorů, externích disků, mobilních telefonů od společnosti NWT a.s. Další cenou byly vouchery na podnikatelské, ekonomické, účetní a finanční poradenství od společnosti OQO Global, a.s. Společnost Austin Detonator s.r.o. obdarovala každého člena týmu dárkovým balíčkem.


„Tak jako v předešlém ročníku usedli do hodnotící komise zástupci partnerů, investorů a organizátora soutěže. Studenti si tak mohli vyzkoušet prezentační dovednosti před odbornou porotou, ale také získat zpětnou vazbu ke svým soutěžním nápadům. Zajímavým prvkem 4. ročníku byla prezentace podnikatelských projektů některými studenty, kteří se už do podnikání pustili a prezentované projekty již začínají realizovat. I novinka v podobě udělení ceny střední škole sem nám v letošním roce velmi osvědčila“, uvedla Mgr. Daniela Sobieská, ředitelka Technologického inovačního centra k realizaci soutěže.

Více o soutěži na www.ticzlin.cz/soutez.

 

 

   


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET