› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

V Podnikatelském inovačním centru diskutovali odborníci na on-line marketing

Zlín, 24.09.2010

Dne 23.9.2010 uspořádalo Technologické inovační centrum s.r.o. ve spolupráci s partnery  workshop „NOVÁ MÉDIA a KOMUNIKACE“. Témata byla natolik zajímavá, že účastníci diskutovali do pozdních odpoledních hodin i nad rámec plánovaného harmonogramu akce.


Nejnovější trendy v interaktivní audiovizuální komunikaci a novinky v produktovém portfoliu firmy představil Martin Hejda ze společnosti Web Interactive, příkladem může být www.videosite.cz. Chování uživatelů na internetu a nástroje pro jejich oslovení přiblížila posluchačům Petra Brodilová ze společnosti Google. Ve své prezentaci se zaměřila na chování uživatelů a inzerentů a představila vybrané nástroje pro inzerenty z nabídky Googlu (např. nástroje pro potvrzení trendů, optimalizace webu, analýzy - Consumer Commerce Barometr, Website Optimizer, Google Analytics apod.). Jiří Chomát ze společnosti Seznam.cz se zaměřil na novinky v PPC systému Seznam Sklik, zviditelnění TOP inzerentů, regionalizaci Sklik reklamy, propojení Sklik a Firmy.cz, zobrazování adresy v textu reklamy, novou obsahovou síť Seznam Sklik a odtajnil i některé novinky, které Seznam plánuje v blízké době spustit.

Jak efektivně využívat sociální sítě, zejména Facebook pro firmy, představil Radek Sakáč ze společnosti PPClick, s.r.o., v rámci této přednášky proběhla rozsáhlá diskuze nad tím, jak vlastně na Facebooku efektivně komunikovat firmy, socio-demografické cílení PPC reklamy na Facebooku, jak účinně spravovat firemní profil, jak může ovlivňovat Facebook nákupní rozhodování zákazníků apod. I poslední příspěvek byl velmi prakticky zaměřen, Adam Žídek ze společnosti AutoCont CZ představil nové trendy v oblasti on-line komunikace, účastníkům akce byly představeny konferenční systémy pro internetové diskuze, porady, komunikace se zákazníky s přímou integrací dokumentů a dat.

Akci připravilo Technologické inovační centrum s.r.o. (TIC) ve spolupráci se společností Web Interactive, která je od jara 2010 zasídlena v podnikatelském inkubátoru TIC. Akce byla realizována v rámci projektu Trenčiansko-zlínská inovační platforma.

 

   


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET