› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Kooperační burza zaměřená na on-line marketing - pozor změna termínu!

Vsetín, 28.04.2010

Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska ve spolupráci s partnery připravuje na konec května technologickou a kooperační burzu, jejímž hlavním tématem bude on-line marketing. Akce proběhne dne 26. května 2010 od 14 hodin, tj. o den dříve než se původně plánovalo, v konferenčních prostorách Podnikatelského inkubátoru Vsetín.


Akce bude zaměřena na oblasti jako je PPC reklama, optimalizace pro vyhledavače (SEO), e-mailing, bannerové kampaně, sociální sítě a další příbuzná témata. Účastníci budou mít jedinečnou příležitost seznámit se s novými trendy ve výše uvedených oblastech, v průběhu akce pak mohou navázat nové obchodní kontakty, rozšířit své portfolio dodavatelů či zákazníků a také najít partnery pro případný vývoj produktů nebo jinou formu spolupráce, a to z řad podnikatelské i akademické sféry.

 

V rámci připravovaného programu bude ponechán dostatečný prostor pro dvoustranná jednání mezi účastníky, která budou jako obvykle probíhat formou předem domluvených schůzek, kdy účastníci technologické a kooperační burzy si vybírají partnery pro jednání z katalogu profilů všech registrovaných firem a institucí.

 

Pozvánka včetně programu akce, registrační formulář a katalog profilů účastníků je k dispozici na webových stránkách organizátora akce www.aerv.cz. V případě Vašeho zájmu proto neváhejte a zašlete vyplněný registrační formulář se specifikací Vaší nabídky a poptávky po spolupráci na níže uvedený kontakt, na kterém Vám budou poskytnuty také bližší informace o celé akci. Účast na této akci je zdarma.

 

Kooperační a technologická burza je pořádána v rámci projektu Trenčiansko-zlínská inovační platforma, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.

 

 

Pro další informace kontaktujte:

Ing. Filip Holzmüller

Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s.

e-mail: filip.holzmuller@aerv.cz

tel.: +420 571 811 803, +420 724 146 517

 

 

 
 
  


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET