› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Zlínský kraj vyhlašuje druhý ročník soutěže Inovační firma Zlínského kraje

Zlín, 25.03.2010

Po loňském úspěšném pilotním ročníku soutěže Inovační firma Zlínského kraje vyhlašuje hejtmanství druhý ročník této soutěže určené aktivním firmám v oblasti inovací, které díky tomu dokáží získat před konkurencí náskok v regionálním, republikovém i celosvětovém měřítku.


Soutěž se koná pod záštitou hejtmana Stanislava Mišáka a Zlínský kraj má zájem prezentovat inovační aktivity firem široké veřejnosti, proto je soutěž vyhlašována každoročně a smyslem soutěže je kromě ocenění úspěšných podnikatelských inovací také přispět k jejich vyšší publicitě.

Pokud jste majitelem či představitelem firmy aktivní ve Zlínském kraji, která úspěšně inovuje, neváhejte a přihlaste se do této soutěže. Jste - li v takové firmě zaměstnáni, či pokud takovou firmu znáte, doporučte jejím představitelům možnost podat přihlášku a porovnat se s obdobnými firmami v soutěži „Inovační firma Zlínského kraje." Uzávěrka přihlášek do soutěže je 23. června 2010. Na podzim letošního roku může být právě „vaše" firma mezi oceněnými vítězi.

 

Kritéria hodnocení soutěže jsou nastavena takovým způsobem, že nezáleží na velikosti či ekonomické síle přihlášených firem, ale na kvalitě inovačních aktivit a obecně přístupu firmy k inovacím. V pilotním ročníku této soutěže zvítězila společnost 5M s.r.o. z Kunovic a čestné uznání si pak odnesly firmy KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o. a TAJMAC-ZPS, a.s.

 

Oceněným společnostem letošního ročníku soutěže bude udělen titul „Inovační firma Zlínského kraje 2010" a hejtmanství ve spolupráci s partnery soutěže podpoří mediální prezentaci těchto firem. Publicita vítězných firem na národní úrovni bude zajištěna také prostřednictvím partnerství s Asociací inovačního podnikání ČR. Na evropské úrovni budou výsledky prezentovány s využitím kanceláře Zastoupení Zlínského kraje v Bruselu a v rámci dalších mezinárodních prezentačních aktivit Zlínského kraje.

 

Soutěž pro Zlínský kraj, stejně jako vloni, organizuje společnost Technologické inovační centrum s.r.o. a veškeré informace k soutěži jsou k dispozici na internetových stránkách www.inovacnipodnikani.cz/soutez. Pro zajištění odbornosti soutěže je strategickým partnerem Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, generálním partnerem Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje. Na realizaci letošního ročníku soutěže se podílí také další partneři - Czechinvest, Česká spořitelna, Regionální podpůrný zdroj s.r.o., Obchodní a hospodářské komory ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži a Vsetíně, Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský Dvůr s.r.o., Regionální centrum kooperace, a.s. a Valašskokloboucké podnikatelské centrum, s.r.o.


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET