› Kalendář akcí

 • 01.01.2018

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

 • Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmy
  (01.01.2018)

  Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmyvirtuální sídlo.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostor
  (01.01.2018)

  Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostorprezentační prostory.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016
  (01.01.2018)

  Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016Výroční zprávy AERV.zip

Maštaliska budou patřit osobnostem českého a slovenského internetu

Vsetín, 13.01.2010

V sobotu 16. ledna se v prostorách Podnikatelského inkubátoru Vsetín uskuteční Barcamp, neformální konference o internetu, marketingu a podnikání. Účastníky čeká řada zajímavých přednášek a workshopů od předních expertů z Česka i Slovenska na nejrůznější témata z oblasti internetových technologií, webdesignu, médií, reklamy nebo marketingu.


 

Česká republika byla jednou z posledních zemí v Evropě, ve které se Barcamp, jenž je součástí neformální mezinárodní sítě otevřených konferenci, ještě nekonal. Vsetín tak zažije v sobotu českou premiéru. V prostorách Maštalisek se setkají programátoři, grafici, lidé z marketingu, podnikatelé, studenti a vůbec všichni se zájmem o nejnovější trendy v oblasti internetových technologií a služeb. Akce se koná v rámci projektu Trenčiansko-zlínská inovační platforma, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu Přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.
 
"Barcamp se od jiných konferencí odlišuje tím, že jeho obsah tvoří sami účastníci," říká jeden z organizátorů akce Michal Berg ze společnosti eSports.cz. "Když jsme přišli s myšlenkou uspořádat Barcamp na Vsetíně, přihlásilo se mnoho odborníků se zájmem o vlastní přednášku. Nakonec se sešlo 25 přednášejících, což dělá z akce jednu z největších konferencí u nás," dodal Michal Berg.
 
Z předběžného seznamu účastníků to vypadá, že se na vsetínský Barcamp vypraví na 150 lidí. "Barcamp se už několikrát chystal v Praze, ale možná proto, že ve velkých městech je možností pro setkávání lidí z oboru docela dost, nikdy ta potřeba vytvořit podobnou akci opravdu nenastala," myslí si Michal Berg. "Chtěli jsme dát prostor i šikovným lidem z regionu a umožnit jim přístup ke špičkovým informacím od odborníků nebo ulehčit navazování kontaktů. V Praze se podobných akcí koná během roku mnoho, ale ne každý má prostor se jich pravidelně účastnit." Na akci se ovšem chystají nejen lidé z regionu, ale příznivě na ni reagovala i pražská internetová komunita nebo lidé ze Slovenska. "Mnoho z nich stráví ve Vsetíně celý víkend, takže nepřímo podpoříme i místní cestovní ruch," dodal Michal Berg.
 
Přesný program Barcampu a jeho doprovodného programu, který začíná v sobotu v 10:00 h, je možné najít na webu www.barcamp.cz. Vstup na akci je zdarma, pouze je potřeba se předem na webu zaregistrovat. Pro zájemce, kteří se na konferenci nedostanou, budou následně k dispozici videozáznamy všech přednášek.

 

Kontakty:

Michal Berg
www.barcamp.cz
michal.berg@esports.cz
tel: 603 102 284

 

  
Akce se koná v rámci projektu Trenčiansko-zlínská inovační platforma, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.
 
 
  


© 2007 - 2018 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET