› Kalendář akcí

 • 01.01.2018

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

 • Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmy
  (01.01.2018)

  Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmyvirtuální sídlo.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostor
  (01.01.2018)

  Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostorprezentační prostory.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016
  (01.01.2018)

  Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016Výroční zprávy AERV.zip

Semináři o inovačním podnikání Trenčínské univerzity A. Dubčeka

Trenčín, 11.06.2009

Trenčínská univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíně pořádala dne 10. června 2009 seminář o inovačním podnikání. Seminář se uskutečnil na Fakultě mechatroniky a byl připraven jako jedna z aktivit projektu Trenčiansko-zlínská inovační platforma, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.


Seminář o inovačním podnikání byl určen nejen studentům středních a vysokých škol, ale také všem zájemcům o inovační podnikání. Jeho cílem bylo zdůraznit skutečnost, že inovace výrobků a služeb jsou nevyhnutelným předpokladem pro obchodní úspěch zejména v době hospodářské krize. Z pohledu studentů si akce kladla za cíl popularizovat podnikání s inovativními myšlenkami, které řeší v rámci odborných činností v průběhu studia, tak aby získané poznatky a nápady přetavili do úspěšného podnikání.

Akce nabídla studentům příležitost seznámit se s úspěšnými inovativními firmami, se současnými trendy a upozornila na možnost spolupráce na vývoji nových produktů s jinými institucemi, například vysokými školami, kdy svá vědeckovýzkumná pracoviště představila jak Trenčínská univerzita A. Dubčeka v Trenčíně tak Univerzita T. Bati ve Zlíně. Součástí programu bylo také představení aktivit Technologického inovačního centra ze Zlína, které jsou zaměřeny za začínající podnikatele, a soutěže o nejlepší podnikatelský záměr.
 
 
  


© 2007 - 2018 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET