› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Kooperační technologická burza v Trenčianských Teplicích

Trenčianske Teplice, 05.06.2009

Dne 4. června 2009 se v hotelu Most Slávy v Trenčianských Teplicích uskutečnila Kooperační technologická burza projektu Trenčiansko-Zlínská inovační platforma (T-ZIP), který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.


Projekt implementuje konsorcium institucí aktivních v oblasti podpory inovativního podnikání a regionálního rozvoje a dvě univerzity – Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a Trenčianská univerzita Alexandra Dubčeka.
 
Cílem Kooperační technologické burzy bylo vytvoření nových podnikatelských příležitostí s přeshraničním dopadem pro firmy z elektronického a strojírenského průmyslu, představení možností spolupráce firem s podobným zaměřením v oblasti výrobních postupů, řízení kvality a zavádění inovací v podnicích. Za nejdůležitější část setkání považujeme vytvoření obchodních a partnerských kontaktů mezi účastníky burzy.
 
Burzy se zúčastnilo téměř 40 odborníků a zástupců firem ze Slovenské a České republiky. V průběhu setkání byly prezentovány profily firem jako BOST, a. s. a Chropyňské strojírny, a. s., které úspěšně působí v průmyslu, na který bylo setkání zaměřeno. V rámci celkového programu burzy představili své výzkumné aktivity také zástupci Trenčianské univerzity Alexandra Dubčeka a Středoevropského technologického institutu ze Žiliny.
 
Konsorcium partnerů projektu T-ZIP bude v aktivitách na podporu přeshraniční spolupráce slovenských a českých firem pokračovat. V současnosti je připravována další kooperační technologická burza, která by se měla uskutečnit na podzim ve Zlíně a bude zaměřená na společnosti působící v oblasti plastikářského průmyslu.
 
 
  


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET