› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

MŮJ PRVNÍ MILION - CASH JE BLÍŽ

Zlín, 18.02.2021

Celkem 61 záměrů ve dvou kategoriích. Takový je výsledek uzávěrky přihlášek 14. ročníku akcelerátoru Můj první milion.


 

 

„Jsou tři druhy hodnot, které potřebujete v jakékoli práci na světě: kapitál, vědomosti a svoboda.“ – Tomáš Baťa

 

61 záměrů ve dvou kategoriích. Takový je výsledek uzávěrky přihlášek 14. ročníku akcelerátoru Můj první milion, za nímž stojí zlínské Technologické inovační centrum. Deset záměrů z každé kategorie nyní čeká osmitýdenní akcelerační program, který se vzhledem k pandemii koronaviru přesune do online prostředí.

K 16. únoru se v pořádající agentuře sešlo v kategorii středních škol 20 záměrů z celkem 10 institucí, do kategorie vysoké školy a veřejnost bylo přihlášených dokonce 41 záměrů, 15 z nich vzešlo z Univerzity Tomáše Bati. Odborná porota má nyní nelehký úkol – vybrat top 10 nejzajímavějších projektů v každé kategorii. Jejich autory pak čeká online akcelerační program nabitý odbornými workshopy a konzultacemi s mentory, kteří se pokusí jejich podnikatelské plány co nejvíce přiblížit k úspěšné realizaci.

 

„Neříkej, že to nejde. Raději řekni, že to zatím neumíš.“ – Tomáš Baťa

 

Během osmi týdnů si účastníci akcelerátoru díky podpoře exkluzivních partnerů projektu Můj první milion prohloubí znalosti obchodního modelu, marketingu, právních aspektů, vedení a plánování, podnikových financí, ale zhodnotí a zdokonalí také své prezentační dovednosti. „Akcelerační program si bere za cíl nejen posunout záměry účastníků v jejich realizaci, ale také naučit představit svůj podnikatelský projekt potenciálnímu investorovi. Toho mohou ostatně potkat už během samotného programu, což je bezesporu velmi atraktivní benefit,“ prozradil Petr Konečný.

 

Na závěr si tři vítězné záměry z obou kategorií odnesou finanční podporu, která usnadní rozjezd jejich podnikání, a možná i investici až 1,5 milionu korun. Bohatší budou také o znalosti, zkušenosti, exkluzivní kontakty a know-how těch nejlepších. Velké finále a ocenění vítězných projektů se uskuteční 20. května.

 

Více info na www.mujprvnimilion.cz

 

Mgr. Olesja Lancevská

manažerka projektu

+420 739 570 792

lancevska@ticzlin.cz

 

Technologické inovační centrum s.r.o.

Vavrečkova 5262, budova 23, 760 01 Zlín

www.mujprvnimilion.cz

www.facebook.com/TICZlin

 

 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET