› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

14. ročník akcelerátoru Můj první milion se otevírá novým nápadům

Zlín, 01.10.2020

Co chceš, můžeš. Tomáš Baťa

Máš nápad a nevíš, jak z něj udělat reálný byznys? Chybí ti kontakty, informace, investor? Přihlas se do akceleračního programu Můj první milion a uč se od těch nejlepších. Nabízí 100 000 Kč na rozjezd a možnost získat investici až 1 500 000 Kč.


 

 

Zkušenosti, znalosti a know-how našich mentorů nabízí akcelerační program vysokoškolákům, středoškolákům i komukoli z veřejnosti. Úspěšní podnikatelé a odborníci nejen ze Zlínského kraje pomohou zpracovat i tvůj projekt a připravit ho na úspěšný rozjezd.

 

Bude to stát za to!

 

Na účastníky opět čekají atraktivní ceny a možnost získat lákavou investici. „Pro letošní rok jsme připravili pro vítěze hlavní kategorie 100 000 Kč na rozjezd podnikání, stále je také možnost bojovat o investici až 1 500 000 Kč. Velmi nás těší podpora našich partnerů. Nově se do partnerství zapojili MESIT holding, a.s., Krajská hospodářská komora Zlínského kraje, Nadace Tomáše Bati a Nadační fond vzdělávání a podnikání. Akcelerační program tedy není jen o penězích a mentoringu, ale především o propojování a získávání nových kontaktů, což je v dnešní době nesmírně důležité. Je to důkaz, že v našem regionu funguje zajímavý startupový ekosystém,“ prozradila Olesja Lancevská, manažerka akceleračního programu Můj první milion.

 

Sáhni po svém prvním milionu

 

Registrovat se můžeš od 1. října 2020, deadline pro přihlášení do obou kategorií – Vysoká škola a veřejnost a Střední školy – je 16. února 2021. V průběhu února 2021 porota vybere top 10 záměrů   z obou kategorií, které postoupí do akceleračního programu. Ten ti během osmi intenzivních týdnů nabídne odborné workshopy a konzultace od zkušených mentorů.

Prohloubí tvé znalosti obchodního modelu, marketingu, právních aspektů, vedení projektů, podnikových financí, ale zhodnotí a zdokonalí také tvoje prezentační dovednosti. Posune tě od myšlenky ke skutečnému byznysu a naučí tě poprat se s překážkami, s nimiž se můžeš na své cestě k prvnímu milionu setkat. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vzejdou z každé kategorie 3 nejlepší, kteří si odnesou hodnotné ceny a možná i investici až 1 500 000 korun. Bude mezi nimi ten tvůj? To nezjistíš, když to nezkusíš. Přihlášku najdeš na www.mujprvnimilion.cz

 

Online? Víme, jak na to

 

Model fungování v online prostředí si pořádající Technologické inovační centrum s.r.o. vyzkoušelo již v předchozím běhu akceleračního programu, a je proto schopné pružně reagovat na změnu podmínek. „14. ročník startuje v poměrné nelehké době, ale jsme připraveni nabídnout akcelerátor v plném rozsahu, i když by měl být online formou. Koneckonců část workshopů jsme i letos museli převést do online a celý ročník jsme úspěšně zakončili. Takže nezoufejte, víme, jak na to,“ ujistil účastníky Petr Konečný, garant akceleračního programu.

 

Překonáme rekord?

 

V předchozím ročníku akceleračního programu přijalo Technologické inovační centrum Zlín rekordních 111 přihlášek ve dvou kategoriích. V akceleračním programu, jenž si bere za cíl podporu podnikatelského myšlení ve Zlínském kraji, se v kategorii středních škol sešlo 54 záměrů z 16 škol. Do hlavní kategorie vysokých škol a veřejnosti pak zaslalo své záměry dokonce 57 potenciálních startupů.

U odborné poroty ve finále nejvíce zabodovala v kategorii vysokých škol a veřejnosti mobilní appka Foode Jakuba Josefa Formana, která zjednodušuje objednávání v restauracích, barech a hotelech. V kategorii středních škol přesvědčil porotu o svém projektu Martin Kancner ze SOŠ Josefa Sousedíka se zakázkovou výrobou bicích hudebních nástrojů cajon MK Kachon.

Více info na www.mujprvnimilion.cz

 

Mgr. Olesja Lancevská

manažerka projektu

+420 739 570 792

lancevska@ticzlin.cz

 

Technologické inovační centrum s.r.o.

Vavrečkova 5262, budova 23, 760 01 Zlín

www.mujprvnimilion.cz

www.facebook.com/TICZlin

 

 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET