› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Vsetínská radnice realizuje anketu o dalším využití Kotova

Vsetín, 19.02.2018

O dalším využití objektu Kotova v Rokytnici budou rozhodovat v rámci dotazníkového šetření obyvatelé této místní části. Cílem je zjistit názory občanů týkající se připravovaných stavebních úprav objektu Kotova, ale i jeho nejbližšího okolí. Do ankety, která bude jak v tištěné podobě, tak i elektronicky bude zapojeno více jak 1400 domácností z ulic Na Dolansku, Okružní, Michala Urbánka, Moskva, Pod Bečevnou a ulice Rokytnice.


 

Odkaz na vyplnění elektronické verze dotazníku:

DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ - VYUŽITÍ OBJEKTU KOTOVO

 

Cílem města je zachovat stávající služby v objektu Kotovo a případně je ještě rozšířit o další aktivity, které v této lokalitě občané postrádají.

 

„V současné době se v objektu Kotova nachází pobočka České pošty, prodejna potravin, restaurace, ordinace zubních lékařů a zubní laboratoř, kadeřnictví, kosmetika, masérské a regenerační služby, prodej a servis praček a kancelářské techniky, provoz cukrářské výroby, dětská knihovna, je zde velkoobchod s chovatelskými potřebami či krmivy,“ vyjmenoval starosta Jiří Růžička s tím, že výsledky ankety budou zohledněny při zpracování návrhu stavebních úprav objektu Kotova a jeho nejbližšího okolí.

 

Dotazníkové šetření bude spuštěno počátkem příštího týdne, kdy pracovníci České pošty budou občanům doručovat dotazníky v tištěné podobě do poštovních schránek, ale dotazník bude přístupný i na webu města Vsetína www.mestovsetin.cz. „Vyplněné dotazníky mohou občané odevzdat nejpozději do středy 7. března do označeného boxu, který bude od 21. února umístěn v prodejně COOP – v přízemí objektu Kotovo. Rodiče, kteří mají své děti v základní či mateřské škole v Rokytnici, pak mohou využít také boxů, umístěných ve vstupních prostorách těchto škol,“ informuje Filip Holzmüller z Agentury pro ekonomický rozvoj Vsetínska, která je realizátorem šetření.

 

Poté co Nejvyšší soud České republiky potvrdil v červnu loňského roku rozhodnutí nižších soudů a navrátil Vsetínu budovu Rokytnice č.p. 413 – Kotovo a lesy v katastrálním území Jasenka, které byly zastaveny v kauze Wojtoň Kovex, může vsetínská radnice začít do této budovy po více jak dvaceti letech konečně investovat. „V letošním roce chceme zpracovat studii do níž chceme zapracovat požadavky občanů, které vyplynou z ankety. Studie se bude týkat jak samotných stavebních úprav objektu Rokytnice č.p. 413, tak i jeho nejbližšího okolí,“ uzavřel starosta Růžička.

 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET