› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Opravené hřiště na Štěpánské opět slouží dětem

Vsetín, 11.09.2017

Bezmála šedesátka dětí s rodiči i prarodiči si ve čtvrtek 7. září nenechala ujít otevření zrekonstruovaného dětského hřiště na Štěpánské ulici. Děti si tak mohly vyzkoušet kolotoč se sedátky, středovým volantem a opěradlem, lezeckou stěnu s chyty, lanovou síť a skluzavku či velkou houpačku na závěsu, ale také si odpoledne užít s animátory z Alceda, kteří pro ně připravili zábavné soutěže.


     

 

Čtyři stanoviště nabízela vyzkoušet si střelbu z luku, zdolání slalomu na chůdách nebo hod kroužky či míčky na cíl. Za splněné úkoly pak každý získal sladkou odměnu. Mobiliář na hřišti si v rámci dotazníkového šetření zvolili sami obyvatelé. Součástí hřiště je také stojan na kola, odpadkový koš nebo lavičky. Úprav se dočkal i chodník vedoucí k hřišti, který byl rozšířen a osazen novými obrubníky. Dopadové plochy pod herními prvky jsou zakončeny litým pryžovým povrchem, který je měkký, trvanlivý a pro děti při pádu bezpečný.

 

 

 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET