› Kalendář akcí

 • 01.01.2018

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

 • Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmy
  (01.01.2018)

  Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmyvirtuální sídlo.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostor
  (01.01.2018)

  Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostorprezentační prostory.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016
  (01.01.2018)

  Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016Výroční zprávy AERV.zip

Problém nebo příležitost – přijďte na diskuzi

Vsetín, 17.05.2017

S námi pro vás za jeden provaz – je název veřejného fóra, na které ve čtvrtek 1. června od 16 hodin zve veřejnost do domu kultury vsetínská radnice. Obyvatelé Vsetína tak letos budou již podeváté diskutovat s představiteli města o problémech, které je trápí.


 

V úvodu setkání získají návštěvníci informace o řešení problémů, které obyvatelé označili za 10 největších v loňském roce. Poté budou moci účastníci pojmenovat současné nejpalčivější potíže, které se týkají všech oblastí života, ať už se jedná o dopravu, vzdělávání, kulturu, sport, podnikání a zaměstnanost, veřejnou správu, sociální oblast nebo životní prostředí. Své místo v diskuzi budou mít i žáci základních a studenti středních škol. „Z každé oblasti vzejdou dva prioritní problémy. Následným hlasováním všech přítomných vznikne TOP desítka, které se budeme věnovat. Nezapadnou však ani další podněty, které se mezi TOP nedostanou,“ připomněla Simona Hlaváčová, místostarostka Vsetína.

 

Stejně jako v loňském roce, tak i letos se setkání nad problémy bude konat i maminkami na mateřské dovolené, kterým odpolední čas vzhledem k péči o děti nevyhovuje. Fórum s maminkami se bude konat v úterý 23. května od 10 hodin v Rodinném mateřském centru na Rybníkách a jejich podněty budou přeneseny na čtvrteční fórum do domu kultury.

 


 


© 2007 - 2018 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET