› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Jubilejní cesta k prvnímu milionu odstartovala!

Zlín, 03.10.2016

Jubilejní 10. ročník soutěže Můj první milion odstartoval 1. října. Jednu z hlavních aktivit Klubu Start-up 23 vyhlašuje a pořádá Technologické inovační centrum ve Zlíně. Ceny v hodnotě 250 000 Kč mají možnost vyhrát všichni ti, kteří si chtějí otestovat svůj podnikatelský nápad a nastartovat tak své podnikání. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2017.


 

Jubilejní ročník soutěže přináší kromě chystaného překvapení ještě jednu pozitivní změnu. Zájemci o účast v soutěži Můj první milion již nejsou omezeni věkem, všechna ostatní pravidla zůstávají nadále nezměněna. Opět tedy bude tradiční rozdělení do dvou kategorií- veřejnost společně se studenty vysokých škol a kategorie pro studenty škol středních a neměnná zůstává i podmínka mít trvalé bydliště, místo studia, sídlo podnikání nebo místo realizace projektu ve Zlínském kraji. Pro podrobná pravidla navštivte www.mujprvnimilion.cz.

 

,,Můj první milion slouží především k motivaci a ke zvýšení zájmu mladých lidí o podnikání na území Zlínského kraje. Na tomto projektu mohou začínající podnikatelé získat cenné kontakty a především informace formou akceleračního programu, které jim pomohou jejich byznys plány zrealizovat.“ Popisuje Daniela Sobieská, jednatelka Technologického inovačního centra.

 

Minulý rok trhal rekordy

Devátý ročník soutěže byl úspěšný nejenom pro samotné podnikatele, ale i pro organizátory. Můj první milion obdržel přes 100 přihlášek, ze kterých odborná porota jen obtížně vybírala oceněné projekty. „Soutěž byla pro nás opravdu velkým přínosem, můžeme všem jenom doporučit, ať se přihlásí do této soutěže se svými podnikatelskými nápady. Výborná porota, výborná atmosféra, s ostatními soutěžícími jsme vytvořili opravdu super partu! Byla to výborná nejenom spolupráce a sdílení ale i motivace a podpora.“ Řekl Jirka Doležal, jeden ze dvojice tvůrců úspěšného motivačního diáře, jež se stal vítězným projektem soutěže za rok 2016. Na druhém místě se umístil Josef Polčiak s projektem Chytrý email a výhru za třetí místo si odnesly Silvie Kaprálová a Martina Hulínová s Femme Fatale Dress.

 

Celá soutěž je organizována Technologickým inovačním centrem, které soutěžícím poskytuje nejenom své moderní zázemí, ale také odborné konzultace a rady profesionálů. Soutěž je jednou z nejdůležitějších aktivit Klubu Start-up 23, který TIC provozuje. Tato platforma slouží jako networking a inspirace lidem se zájmem o podnikání a aktivitách s ním spojených.

 

Příjem přihlášek do soutěže začne 1. října a bude ukončen 31. ledna 2017. Soutěžící čekají kromě jubilejního překvapení také ceny od partnerů soutěže v hodnotě 250 000 Kč.

 

          Partneři soutěže

Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

Synot ICT Services, a.s.

ČSOB a.s.

STEMICA a.s.

Lakšmí s.r.o.

DOLLER

PRIA SYSTEM, s.r.o.

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Startupedia s.r.o. – Hiri.cz

Sběrné suroviny UH, s.r.o.

Junior Achievement Česká republika

Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s.

Valašskokloboucké podnikatelské centrum, s.r.o.

Podnikatelský inkubátor Kunovice – Panský Dvůr, s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

 

          Mediální partneři

Rádio Kiss Publikum

HEXXA.CZ, s.r.o

 

 

Pro více informací navštivte:

www.mujprvnimilion.cz

 

 

          Kontakt

Eva Gartnerová,

PR, marketing

TIC Zlín

gartnerova@ticzlin.cz,

tel.: 733 690 867

 

    

 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET