› Kalendář akcí

 • 01.01.2018

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

 • Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmy
  (01.01.2018)

  Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmyvirtuální sídlo.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostor
  (01.01.2018)

  Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostorprezentační prostory.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016
  (01.01.2018)

  Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016Výroční zprávy AERV.zip

DEN BEZ AUT NA VSETÍNĚ: Uzavřená Smetanka, MHD zdarma i mistr světa v BMX

Vsetín, 05.09.2016

Tradiční osvětová akce Den bez aut proběhne ve čtvrtek 22. září na Smetanově ulici na Vsetíně v rámci kampaně Evropský týden mobility. Od 9 do 17 hodin tak bude uzavřena Smetanova ulice od vjezdu na parkoviště u OD Jednota po ulici Václavkova (po Lego). Celý čtvrtek bude navíc jako bonus MHD zdarma. Exkluzivním hostem letošního Dne bez aut bude mistr světa v BMX Jan Jílek se svým týmem, kteří po celý den zvou na soutěže, workshopy a zábavnou show.


„Vsetín je třetím nejzelenějším městem v České republice a proto chceme podpořit myšlenku šetrné dopravy v centru města a přimět lidi využívat více městskou hromadnou dopravu nebo obyčejné kolo,“ poukázala na smysl akce místostarostka Simona Hlaváčová. 

 

Evropský týden mobility plakát [JPG, 125 kB]

 

Během dne bude pro děti ze vsetínských základních i mateřských škol připraveno velké množství soutěží a aktivit, které si budou moci užít s Rodinným a mateřským centrem, které zve nejmenší návštěvníky do výtvarného stánku, první pomoc a další praktické ukázky předvedou členky Českého červeného kříže, Policie ČR má zase připraveny soutěže a testy k ověření znalostí v dopravě, vsetínští hokejisté si připravili střelbu na branku, judisté předvedou ukázky svého umění, ale těšit se také můžete na sportovní aktivity s Alcedem. Příjemným zpestřením bude jistě pro všechny návštěvníky vystoupení dětské kapely Docela, která zahraje od 14 do 16 hodin.

 

Po celý den bude pro návštěvníky připravena  fairtradová kavárna Lísky a knihovnička vsetínské knihovny.

 

„Den bez aut se bude konat pouze za příznivého počasí, ale MHD zdarma bude i v případě, že bude pršet. Děkujeme ČSAD Vsetín, že naši kampaň podpořila,“ poděkovala Simona Hlaváčová.