› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

O první adventní neděli se rozzáří Maštaliska a možná i Vsetínský zámek

Vsetín, 25.11.2015

Již za pár dnů začíná jedno z nejkrásnějších období v roce – advent, očekávání Vánoc. Letos připadá první adventní neděle na 29. listopad, kdy si lidé ve svých domovech na adventním věnci rozsvítí první svíčku. Od tohoto dne - první adventní neděle, až do konce Vánoc, bude ve Vsetíně na Horním náměstí nasvícena i historická budova Maštalisek.


Starosta Jiří Čunek poslal také žádost hejtmanovi Stanislavu Mišákovi i o nasvícení Vsetínského zámku, jež je v majetku Zlínského kraje. „V posledních dnech se stále více setkávám s žádostmi občanů i návštěvníků města Vsetína o zabezpečení nasvícení Vsetínského zámku a Maštalisek,“ uvedl starosta Jiří Čunek. Podle něj si tyto dominanty, které zdobí naše město, odkazují na historii, upoutávají turisty a zvyšují atraktivnost města i celého regionu nasvícení zaslouží.

 

Vzhledem k tomu, že objekt Vsetínského zámku bezprostředně sousedí s historickou budovou Maštalisek, bylo by společné nasvícení obou budov významnou dominantou Horního města, kterou by jistě ocenili nejen občané, ale i řidiči, kteří by obě budovy viděli už z dálky. „Věřím, že hejtman Mišák mé žádosti vyhoví,“ uzavřel starosta Čunek.

 

 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET