› Kalendář akcí

 • 01.01.2017

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

Přijďte diskutovat o revitalizaci sídliště Luh

Vsetín, 29.07.2014

Připravovaná revitalizace sídliště Luh bude hlavním tématem setkání obyvatel této části města se zástupci vedení radnice a odborníky zpracovávajícími její koncept. Přijďte i vy sdělit své návrhy na potřebné úpravy sídliště, a to v úterý 5. srpna od 16.30 hodin do jídelny základní školy v Luhu.


 

·   Luh_plakát [JPG, 904 kB]

 

Připravovaná revitalizace sídliště Luh bude hlavním tématem setkání obyvatel této části města se zástupci vedení radnice a odborníky zpracovávajícími její koncept. Přijďte i vy sdělit své návrhy na potřebné úpravy sídliště, a to v úterý 5. srpna od 16.30 hodin do jídelny základní školy v Luhu.

 

„Hlavním bodem diskuze s občany bude představení konceptu revitalizace jednotlivých částí sídliště, která je zaměřena na obnovu a úpravy chodníků, parkovacích ploch, hřišť a další úpravy veřejných prostranství včetně doplnění mobiliáře,“ uvedla starostka Iveta Táborská a zároveň pozvala všechny občany Luhu, aby svými návrhy přišli přispět k vytvoření projektu, který bude po své realizaci vyhovovat většině obyvatel tohoto sídliště. „V příštím roce by měl být vyhlášen dotační titul na revitalizace sídlišť a je tedy naším cílem mít připraven projekt, na jehož uskutečnění bychom chtěli dotaci získat,“ vysvětlila záměr radnice Táborská.

 


© 2007 - 2018 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET