› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Svatby nově na Maštaliskách

Vsetín, 23.04.2014

Z důvodu rekonstrukce bude od počátku května uzavřen na dobu jednoho roku vsetínský zámek. Párům, které se chystají uzavřít sňatek, tak po tuto dobu nebudou k dispozici jeho reprezentativní prostory, jež byly hojně využívány pro svatební obřady. Snoubenci však mohou nově využít pro vstup do společného života konferenčního sálu v historické budově Maštalisek.


 

Podle statistiky vsetínské matriky bylo v roce 2013 ve Vsetíně uzavřeno 114 manželství. Nejvyšší počet sňatků se uskutečnil přímo v obřadní síni radnice. Druhým nejoblíbenějším místem pro vyřknutí společného „Ano“ pak byl vsetínský zámek, kde se konalo 30 obřadů. Dalších 15 svateb se uskutečnilo na jiných vhodných místech, 20 pak před orgány církví. Uzavřením zámku tak Vsetín přišel o velmi oblíbené místo pro konání občanských sňatků. Vedení města proto hledalo vhodnou alternativu, kterou našlo v prostorách historické budovy Maštalisek, v níž sídlí Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska.

 

„Tamní konferenční sál je velmi pěkný, s klenutými stropy. Pojme až devadesát osob, je dobře ozvučen a technicky na obřady připraven,“ uvedla starostka Iveta Táborská s tím, že k dispozici jsou i parkovací plochy pro vozidla svatebčanů.

 

Snoubenci, kteří by historickou budovu pro svůj sňatek zvolili, mohou využít vždy druhou sobotu v kalendářním měsíci v době od 8 do 17 hodin. Ostatní soboty se pak ve stejných hodinách bude oddávat v obřadní síni městského úřadu na Svárově.

 

Kontakt:

Roman Mlýnek

tel.: 602 769 805

e-mail: roman.mlynek@aerv.cz

 

 

  

 

  


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET