› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Technologická a kooperační burza zaměřená na nová média

Vsetín, 07.01.2013

Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska ve spolupráci s partnery organizuje dne 19. ledna 2013 technologickou a kooperační burzu, jejímž hlavním tématem budou „nová média“. Akce bude probíhat od 14 hodin v prostorách druhého patra Podnikatelského inkubátor na Horním náměstí 3 ve Vsetíně.


Kooperační burza bude zaměřena na aktuální dění v internetových aplikacích, webdesignu, nových technologiích, médiích, marketingu či reklamě. Kromě toho, že budou mít účastníci jedinečnou příležitost seznámit se s novými trendy ve výše uvedených oblastech, mohou v průběhu akce také navazovat nové obchodní kontakty, rozšířit své portfolio dodavatelů či zákazníků a najít partnery pro případný vývoj a inovace produktů, služeb nebo jinou formu spolupráce.

 

V rámci úvodní prezentační části programu se mohou účastníci těšit na minimálně čtyři odborné příspěvky na vybraná témata, na které bude navazovat případná diskuze a výměna know-how, zkušeností a názorů v souvislosti s řešenou problematikou. V průběhu celého odpoledního programu pak bude k dispozici vyhrazený prostor pro případná jednání mezi účastníky akce, individuální rozhovory zástupců zúčastněných firem, institucí nebo jednotlivců.

 

pozvanka_a_program.pdf

 

Součástí organizace akce je také zpracování tzv. Katalogu profilů, který bude obsahovat stručné představení a nabídku produktů, služeb a spolupráce registrovaných účastníků kooperační burzy. Tento katalog bude k dispozici všem návštěvníků, kterým tak může napomoci nalézt adekvátního partnera pro své podnikatelské či jiné rozvojové záměry.

 

formular_registrace.doc

 

Pozvánka včetně podrobného programu akce, registrační formulář a katalog profilů účastníků je k dispozici na webových stránkách organizátora akce www.aerv.cz. Pokud vás tato akce zajímá a chcete se jí účastnit, neváhejte a zašlete vyplněný registrační formulář se specifikací vaší nabídky a poptávky po spolupráci na níže uvedený kontakt, na kterém vám budou poskytnuty také bližší informace o celé akci. Účast na této akci je zdarma.

 

Pro další informace kontaktujte:

Ing. Filip Holzmüller

Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s.

e-mail: filip.holzmuller@aerv.cz

tel.:  +420 724 146 517

 

 

Kooperační a technologická burza je pořádána v rámci projektu V.I.P. – VZDĚLÁVÁNÍ, INOVACE, PARTNERSTVÍ, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013

 

  

 

 

 

 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET