› Kalendář akcí

 • 01.01.2018

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

 • Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmy
  (01.01.2018)

  Podnikatelský dům Maštaliska – nabízíme službu v podobě umístění virtuálního sídla a kanceláře Vaší firmyvirtuální sídlo.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostor
  (01.01.2018)

  Nabídka pronájmu konferenčních, jednacích a školících prostorprezentační prostory.pdf
 • ...
  (01.01.2018)

 • Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016
  (01.01.2018)

  Výroční zprávy společnosti AERV za období 2012 - 2016Výroční zprávy AERV.zip

Rozjezd podnikání – jak na to?

Vsetín, 15.12.2012

Právě toto téma bylo hlavní náplní semináře pro středoškolské studenty, který připravila Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska v závěru letošního roku. Akce se uskutečnila 13. prosince 2012 v prostorách Podnikatelského inkubátoru Vsetín.


Na základě dlouhodobé spolupráce s SOŠ Josefa Sousedíka ve Vsetíně, byl pro studenty této střední školy připraven seminář zaměřený na nejrůznější témata související s „prvními podnikatelskými krůčky“. Studenti se tak dozvěděli řadu užitečných informací, které jim mohou napomoci v začátcích jejich případné podnikatelské kariéry.

 

Kromě obecného úvodu do světa podnikání a představení aktivit podnikatelského inkubátoru bylo stěžejním bodem semináře a také následné diskuze především téma rozjezd a financování podnikatelských záměrů. Prezentace byla zaměřena na to, jak je důležité mít v počáteční fázi dobře naplánovány veškeré své kroky a detailně připravený tzv. business plán. Postupně byly studentům představeny různé možnosti financování ve startovací nebo i následné rozvojové fázi podnikání.

 

V rámci závěrečné části semináře pak měli studenti příležitost prokázat svůj všeobecný přehled, kdy jim byly formou kvízových otázek přiblíženy příběhy několika slavných podnikatelů. Pro ty, kteří byli v tomto kvízu úspěšní a dokázali poznat slavné zahraniční ale i české osobnosti ze světa podnikání, byla připravena zajímavá odměna v podobě propagačních předmětů

 

 

    

 

Seminář se uskutečnil v rámci projektu V.I.P. – VZDĚLÁVÁNÍ, INOVACE, PARTNERSTVÍ, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.

 

  

 

 


© 2007 - 2018 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET