› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Začni podnikat, změň svou budoucnost!

Zlín, 28.11.2012

Regionální podpůrný zdroj pořádá dne 4. prosince 2012 závěrečný workshop ze série "Začni podnikat, změň svou budoucnost". Tentokrát se mohou studenti těšit na zajímavé prezentace a besedu na téma "Finance - rozjezd pro vaše podnikání".


Zhruba dvouhodinová akce začne ve 14 hodin v sále školicího a prezentačního centra, který se nachází v budově Podnikatelského inovačního centra Zlín, 23. budova areálu Svit.

 

O možnostech financování vašich projektů promluví zástupci bankovní, veřejné i privátní sféry. V průběhu tohoto workshopu tedy budou mít studenti jedinečnou možnost seznámit se jak s běžnou nabídkou a úvěrovými možnostmi klasických komerčních bank, tak také s produkty a připravovanými záměry Českomoravské záruční a rozvojové banky.

 

V rámci programu akce pak bude představen také specifický regionální finanční nástroj, který z veřejných zdrojů Zlínského kraje zabezpečuje společnost Regionální podpůrný zdroj. Závěr workshopu bude patřit prezentaci financování rozvoje podnikatelských aktivit formou privátního financování tzv. Business Angeles, kdy budou nastíněny různé strategie související se vstupem do začínající firmy a představy o další formě vzájemné spolupráce.

 

Věříme, že forma i obsah workshopu zaujmou všechny, kteří přemýšlí o realizaci svých projektů. Akce je pořádána v rámci projektu V.I.P. – VZDĚLÁVÁNÍ, INOVACE, PARTNERSTVÍ, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 – 2013.

 

Plakát workshopu zde …

 

 

 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET