› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Firmy se učily jak čelit novým výzvám

Vsetín, 08.11.2012

Počátkem měsíce listopad byla ukončena jedna ze stěžejních aktivit projekt „Vzdělávání, inovace, partnerství“, jehož realizátorem je Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska (AERV). Jednalo se o tzv. Akademii inovací, vzdělávací program pro výkonné manažery společností.


„Posláním programu byla příprava manažerů – lídrů čelit novým výzvám v zostřujícím se konkurenčním prostředí, kdy inovace se stávají novým zdrojem konkurenčních výhod a růstu. Program byl postavený na bázi kombinace nejlepších trendů a praktik z oblastí inovací a byl koncipovaný jako volný cyklus čtyř seminářů“, uvedl Filip Holzmüller z pořádající AERV.

 

Závěrečná část tohoto vzdělávacího cyklu se uskutečnila 7.10.2012 ve Velkých Karlovicích a kromě zástupců firem z našeho regionu se jej účastnily v rámci přeshraniční spolupráce také subjekty ze Žilinského a Trenčínského kraje. Lektorem celého programu byl Prof. Ing. Ján Košturiak, PhD., v současnosti jedna z nejvýznamnějších postav na poli inovačního poradenství, který poskytl účastníkům neocenitelný náhled na to, jak se inovace dělá v praxi.

 

„Inovace jsou byznys, zajímavý a vzrušující byznys pro lidi, kteří rádi dělají věci jinak. Inovace tedy nejsou tématem pro techniky, vynálezce nebo profesory, ale především pro podnikatele a manažery,“ uvedl Ján Košturiak, ředitel společnosti IPA Slovakia. Mimo tento ryze praktický pohled získali účastníci také řadu teoretických znalostí o inovačních metodách, inovačním procesu či financování inovací.

 

  

 

Na závěr letošního roku připravuje AERV ve spolupráci s Městem Vsetín ještě jednu akci, kterou bude další „Setkání s podnikateli“. Jedná se pravidelný cyklus setkání představitelů města se zástupci podnikatelské sféry. Toto setkání se uskuteční 10.12.2012 od 15 hodin. Bližší informace o programu akce a místu konání se dozvíte na www.aerv.cz.  

 

Projekt V.I.P. – Vzdělávání, inovace, partnerství je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 – 2013.

 

 

  


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET