› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Startuje 6. ročník soutěže Nejlepší podnikatelský záměr

Zlín, 01.10.2012

Máš zajímavý nápad? Máš podnikatelského ducha a chuť si zasoutěžit o ceny v hodnotě 130 000 Kč? Otestuj svůj podnikatelský záměr nebo myšlenku v 6. ročníku soutěže Nejlepší podnikatelský záměr a získej zpětnou vazbu od odborníků a podporu při rozjezdu tvého projektu.


 

Šestý ročník odborně-kreativní soutěže určené pro studenty středních, vyšších odborných, vysokých škol a veřejnosti ve Zlínském kraji vyhlašuje Technologické inovační centrum s.r.o. ve spolupráci se Zlínským krajem a partnery. Soutěž bude nově otevřena jak studentům ve Zlínském kraji, tak i veřejnosti.

 

Organizátoři soutěže si kladou za cíl najít a podpořit životaschopné nápady mladých lidí, kteří o vlastním podnikání uvažují nebo s podnikáním začínají. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: 1) střední školy a 2) vyšší odborná škola, vysoká škola a veřejnost.

 

Do soutěže Nejlepší podnikatelský záměr je možné se přihlásit na adrese www.mujprvnimilion.cz. Soutěžící se mohou registrovat a zaslat zpracovaný podnikatelský záměr do 29. února 2012. Autory nejzajímavějších záměrů čekají prezentace před odbornou porotou v rámci druhého kola hodnocení. Soutěžící budou mít možnost získat zpětnou vazbu od odborné poroty, která bude složena z partnerů soutěže, investorů a podnikatelů. Na nejlepší podnikatelské záměry čekají ceny v hodnotě cca 130.000,- Kč. Opět je tu i možnost získání prostor pro podnikání. Tím je roční bezplatný pronájem kanceláře v centru Zlína - v Podnikatelském inkubátoru Technologického inovačního centra s.r.o. „I v letošním ročníku bude organizátorem soutěže udělena také cena pro střední školu za podporu podnikatelského myšlení u studentů a novinkou pro aktuální ročník je speciální cena v hodnotě 5 000 Kč za technický nápad nebo technologický postup“ doplnil manažer soutěže Bc. Daniel Vaněk.

 

„Otevřením soutěže i pro veřejnost bychom chtěli motivovat kromě studentů v regionu také začínající podnikatele, Start-upy, absolventy Univerzity T. Bati s kvalitními nápady, se kterými můžeme dále pracovat nebo zprostředkovat investici. K soutěži připravujeme opět sérii čtyř doprovodných workshopů „Začni podnikat, změň svou budoucnost“, které budou opět velmi zajímavě tematicky zaměřené na problematiku podnikání. Jako hosté přijdou na každý workshop úspěšní podnikatelé a lidé z praxe pohovořit o svých zkušenostech, začátcích a budou připravení také zodpovědět dotazy posluchačů.“ poznamenala ředitelka Technologického inovačního centra Mgr. Daniela Sobieská.

 

Partneři soutěže:

·         Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

·         Hexxa Komunikační agentura s.r.o.

·         BLUE 88, s.r.o.

·         INSPECTUM, a.s.

·         Allegro Group CZ, s.r.o.

·         Austin Detonator, s.r.o.

·         Sběrné Suroviny UH, s.r.o.                              

·         Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně                                   

·         Junior Achievement Česká republika

·         Inovační infrastruktura Zlínského kraje

 

Více informací na www.mujprvnimilion.cz a na facebooku klubu Start-up 23

 

Kontakt:

Bc. Daniel Vaněk

vanek@ticzlin.cz, tel.: 734 443 879

www.startpodnikani.cz

     


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET