› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Projekt C2ENET

Projekt C2ENET byl realizován v rámci Iniciativy Společenství Interreg IIIB CADSES, priority 4: „Environment, resource management, risk prevention“. Cílem projektu, jehož vedoucím partnerem bylo město Vsetín, bylo nalézt nejvhodnější řešení problémů, se kterými se potýkají obce v nových členských státech EU v oblasti životního prostředí.

Hlavními tématy, kterými se projekt zabýval, byl odpadový management, energetika a vodní hospodářství, a to po stránce technické, organizační a finanční. V rámci projektu byla zpracována analýza relevantní legislativy partnerských států, a povinností obcí souvisejících s nově zaváděnou legislativou evropskou, dále se zástupci partnerů zúčastnili několika workshopů zaměřených na financování investic do životního prostředí a rovněž bylo realizováno několik pilotních projektů (studií) v partnerských městech.

Partnery projektu byli kromě města Vsetín také Svaz měst a obcí ČR, Rakouská Asociace měst, Svaz obcí Maďarska, maďarská města Kerepes a Szigetszentmiklos a rumunské město Oradea. Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s. se v rámci realizace tohoto projektu podílela na zpracování řady projektových aktivit.

Projekt C2ENET

© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET